İLAÇLAMADA KULLANILAN İLAÇLAR - Akademik İlaçlama
16119
page-template-default,page,page-id-16119,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

İLAÇLAMADA KULLANILAN İLAÇLAR

Haşere İlaçlamada Ne Tür İlaçlar Kullanılır?

Haşere ilaçlama profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Bireysel olarak dışarıdan alınan ilaçlar uzun sürede etki göstermez. Her haşere için özel ilaçlar kullanılmalıdır. Bazı haşere türleri için birkaç ilaç karışım şekilde kullanılması gerektiği için ilaçlama şirketleri çalışmak bu konuda en kolay çözüm yoludur.

Kullanılacak ilaç kadar ilaçlama yapılacak olan mekânda oldukça önemlidir. Açık ve kapalı alanlarda ya da gıda hizmeti veren bölgelerde, hastane gibi sağlık kuruluşlarında hem ilaç hem de uygulama şekli değişiklik göstermektedir. İlaçlama firmaları tüm bu koşulları dikkate alarak özel uygulamalar sağlar. Ancak ilaçlama şirketleri ile anlaşmadan önce gerekli bilgileri ve sağlık konusunda tüm önlemleri alıp almadıklarını kontrol etmek gerekir. Bir ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmalıdır.

Böcek ilaçlama yetkisine sahip belgeleri olan şirketler ile çalışmaya özen gösterin. Firmamız on yılı aşkın süredir böcek ilaçlama şirketleri arasında engin bilgileri ve Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı bir şirket olması nedeni ile müşterilerine sayısız hizmette bulunmuştur.

Haşere ilaçlamada ne tür ilaçlar kullanılır? Müşterilerimiz tarafından yönlendirilen soruların başında gelmektedir. Ancak bir hamam böceği ile yılan için aynı ilaç kullanılmaz. Her ikisi içinde sıvı ilaçlama gerekli başka ilaç karışımlarından oluşturularak tedbir alınmalıdır. Hamam böceği ilaçlama işleminde sıvı ilaçlama özellikle çok yoğun görüldüğü mutfak ve banyolara ağırlık verilirken tahtakurusu için hazırlanan kokulu ilaçlama işleminde yatak odası yatak, baza gibi bölgelerde daha yoğun ilaçlama işlemi gerçekleştirilir. Buda hem ilaç hem de uygulama şekline dikkat edilerek ilaçlama yapılmalıdır.

Hamam böceği ilaçlama işleminde özel jel ilaçlarda kullanılmaktadır. Jel ilaçlama sadece hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, karafatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği ve türleri için uygulanabilir. Diğer zararlı canlılar üzerinde kesinlikle etkisini göstermez.

Hastane gibi sağlık kuruluşlarında ve gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarda kokusuz sıvı ilaçlama işlemi özel bir uygulama tekniği ile yapılmaktadır. Haşerelerin geçiş sağlayacağı alanlara yapılacak bu ilaçlama ile hiçbir gıda maddesine ya da hastanede bulunan hastalara zarar dokunmamış olur.

Ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, okul ilaçlama, apartman ilaçlama, villa ilaçlama, bahçe ilaçlama ve kömürlük ilaçlama gibi açık ya da kapalı tüm alanlarda böcek ilaçlama şirketi olarak sağlıklı, garantili, güvenilir ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sizlerde haşere ilaçlama konusunda destek almayı düşünüyorsanız irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir sormak istediğiniz konular hakkında eğitimli ilaçlama personellerimizden 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.